Verdandi
Human Design · Ворота 43

Прозріння

індивідуальне знання, інсайт
← усі 64 ворота
Ворота 43
Центр: Аджна (розум)

Ключова нота цих воріт — індивідуальне знання, інсайт. У BodyGraph вони належать до центру «Аджна (розум)» і завершують канал, коли активовані обидві ворота пари.

Дізнайся, чи активовані ці ворота у твоєму бодіграфі — побудуй карту Human Design.

Побудувати карту Human Design

6 ліній воріт

Лінія (1–6) уточнює, ЯК саме проявляються ворота. Загальні архетипи ліній:

Чи активні Ворота 43 у твоїй карті?

Побудувати свою карту →

Часті питання

Що означають Ворота 43 у Human Design?+

Ворота 43 — це «Прозріння»: індивідуальне знання, інсайт. У BodyGraph вони належать до центру «Аджна (розум)» і повноцінно розкриваються, коли активовано обидва кінці каналу.

До якого центру належать Ворота 43?+

Ворота 43 «Прозріння» належать до центру «Аджна (розум)» у BodyGraph.