Verdandi
Human Design · Ворота 10

Поведінка

любов до себе, автентичність
← усі 64 ворота
Ворота 10
Центр: G-центр (Самість)

Ключова нота цих воріт — любов до себе, автентичність. У BodyGraph вони належать до центру «G-центр (Самість)» і завершують канал, коли активовані обидві ворота пари.

Дізнайся, чи активовані ці ворота у твоєму бодіграфі — побудуй карту Human Design.

Побудувати карту Human Design

6 ліній воріт

Лінія (1–6) уточнює, ЯК саме проявляються ворота. Загальні архетипи ліній:

Чи активні Ворота 10 у твоїй карті?

Побудувати свою карту →

Часті питання

Що означають Ворота 10 у Human Design?+

Ворота 10 — це «Поведінка»: любов до себе, автентичність. У BodyGraph вони належать до центру «G-центр (Самість)» і повноцінно розкриваються, коли активовано обидва кінці каналу.

До якого центру належать Ворота 10?+

Ворота 10 «Поведінка» належать до центру «G-центр (Самість)» у BodyGraph.